Bedex

Bezpečnostní dveře BEDEX vyrábíme na strojírenských zařízeních Trumpf, která zaručují vysokou kvalitu zpracování. Konstruujeme je z materiálů od prověřených a osvědčených výrobců, kteří jsou zárukou prvotřídní kvality těchto materiálů. Do konstrukce bezpečnostních dveří jsou použity pouze řádně certifikované komponenty a materiály tak, aby celkový výrobek uspěl v náročných zkouškách odolnosti proti vloupání.

Rozdíly mezi jednotlivými zámky v bezpečnostních dveřích BEDEX a zámky, které používají jiní výrobci bezpečnostních dveří Vám rádi vysvětlíme u nás na prodejně.

Solodoor

Vstupní bezpečnostní dveře

Při výrobě těchto dveří používáme zesílený smrkový rám a robustní výplň z plné dřevotřísky. Díky tomu dveře odolají případným pokusům o mechanickou destrukci. Jsou vybaveny zesíleným pantem s vyšší odolností a zámkem s roztečí 90 mm. Pokud chcete, aby vchodové dveře byly ještě bezpečnější, můžete je doplnit bezpečnostní kováním.

Naše vchodové dveře se vyznačují také zvukovou izolací v hodnotě 37 decibelů, díky které jsou ideální k instalaci v panelových domech. Vyrábíme je v šířce 80 nebo 90 cm a výšce 197 cm.

Interiérové dveře

Nabídka společnosti SOLODOOR poskytuje možnost širokého výběru interiérových dveří, od jednoduchých, klasických a bílých interiérových dveří, přes moderní styly až k extravagantním designům, určeným do nejmodernějších interiérů. Nabízíme i posuvné dveře a širokou nabídku prosklených interiérových dveří.

Povrch dveří si můžete vybrat klasický dýhovaný, lakovaný, potažený různými druhy fólií s potiskem, různými typy vysoce odolného laminátu v širokém spektru barev a designů, včetně 3D povrchu, který nabízí dokonalou iluzi dřevěného povrchu.