DORMANejpoužívanější z mnoha typů zavíračů DORMA

Ať už jde o bytové domy nebo moderní kancelářské budovy, systémy dveřních zavíračů DORMA jsou inteligentní a integrovaná řešení ochrany vstupů kombinující důslednost, pohodlí, design a prvotřídní kvalitu. Rozsáhlé produktové portfolio uspokojí široké spektrum funkčních požadavků, a tak nabízí řešení pro téměř každou individuální dveřní situaci.

TS68

L ehké dveře ( interiérové ).Se zavíračem TS 68 představuje DORMA finančně snadno dostupný zavírač univerzálně použitelný na běžných typech interiérových dveří.Snadná instalace bez použití montážní desky.Snadná regulace síly zavírače (EN3 > EN4) pouhým otočením koncovky ramínka.

DormaTS73V

Dveřní zavírač na pastorkovém principu s nůžkovým ramínkem a „inteligentním“ tlumením otevírání .Univerzálně řešený dveřní zavírač DORMA TS 73 V pro dveře s různým designem a stylem, a to jak interiérové standardní, tak i požární dveře. Plochý a kompaktní formát produktu TS 73 V znamená, že prakticky nejsou žádné problémy s instalací. Ověřená a důvěryhodná kvalita je vaší zárukou spolehlivosti.

DORMATS Profil EN 2/3/4/5

DORMA TS Profil – ideální řešení pro standardní dveře požární i nepožární dveře. Dveřní zavírač TS Profil značky DORMA je zavírač, který lze univerzálně použít na téměř jakýkoliv běžný typ dveří.

GEZEGEZE dveřní samozavírače s horní montáží jsou systém pro všechny typy dveří s množstvím individuálních nastavení

Od nejmenšího dveřního samozavírače přes různé typy samozavíračů pro požární a kouřotěsné dveře. Samozavírače s ramínkem nebo kluznou lištou s mnoha možnostmi kombinací pro každý požadavek. Integrované zavírače jsou prostorově úsporné, neviditelné a elegantní.Podlahové zavírače dveří zajišťují pohodlí a flexibilitu pro všechny běžné kyvné dveře a dveře s dorazem. Vhodné jsou pro použití do celoskleněných konstrukcí.Posuvné systémy GEZE jsou filigránskou, přesnou technologií pro použití s posuvnými dveřmi a jinými pohyblivými prvky, nehledě na to zda se jedná o objektové či průmyslové kování.