T-SAFE

Společnost T-SAFE je předním výrobcem bezpečnostních úschovných objektů v České republice od roku 1996. Výrobní program T-SAFE zahrnuje široký sortiment stěnových a nábytkových trezorů, bezpečnostních schránek. Součástí výrobního programu jsou skříně a trezory na lovecké, sportovní a služební zbraně, archivační skříně, trezorové dveře a trezory vyráběné na zakázku dle individuálních požadavků zákazníka (trezory zabudované do podlahy, trezory pro vhazování peněžních hotovostí, trezory a skříně atypických rozměrů ad.). Na přání upravíme také vzhled výrobku a opatříme jej zvoleným barevným odstínem dle barevnice vzorníku RAL.

Všechny výrobky firmy T-SAFE jsou odzkoušeny akreditovanou zkušební laboratoří č. 1095 TREZOR TEST s.r.o. a jsou certifikovány dle českých a evropských norem. Certifikáty jsou akceptovány ve všech členských zemích EU.

Všechny originální výrobky T-SAFE jsou řádně označeny certifikačními štítky. Seznam certifikovaných výrobků T-SAFE naleznete na oficiálních webových stránkách certifikační autority: www. trezortest.cz 

Trezory jsou rovněž certifikovány Národním bezpečnostním úřadem pro použití k ochraně utajovaných dokumentů v příslušných stupních utajení.

Testování produktů si provádíme i sami. Vývoj nového typu trezoru je poměrně náročná a finančně nákladná záležitost. Je ale nutná, pokud chceme vyrábět opravdu kvalitní produkty. 

BURG  WÄCHTER

Trezory této značky jsou vyráběny v Německu a prochází přísnými kontrolními testy podle různých funkcí a kritérií. Každý trezor Burg-WÄCHTER si tak musí zasloužit chránit váš majetek a cennosti. Společnost Burg-WÄCHTER je specialistou v oboru výroby trezorů.

Různé varianty zamykacích systémů zajišťují správné nastavení optimální ochrany proti vloupání. Vyberte si mezi klasickými mechanickými zamky na klíč a elektronickými zámky včetně zámku na otisk prstu.

Nabízíme: